• Glass Bottle and Glass Jar Manufacturer Since 2006
 • Received these beauties from here
 • bottle & jar Manufacture

Лом дела од стакло

Ние сме тука со вас секој чекор од патот. Само ги споделите со нас вашата голема идеја и ние ќе работиме напорно за да бидете сигурни дека тоа ќе стане реалност.

 • Козметички стаклени шишиња

  Козметички стаклени шишиња

  Лом снабдување различни видови на козметички стаклено шише и стаклена тегла, како што се павлака стаклена тегла, Бостон круг стакло, парфем стакло шише, парфем шишиња, арома стаклени шишиња, се тркалаат на стаклени шишиња, лак стакло, фармацевтски шишиња, од суштинско значење шишиња масло стакло, трска дифузор шишиња и свеќа дифузори итн

 • Drinkware и Barware

  Drinkware и Barware

  Лом понуда drinkware и barware, вклучувајќи Стакло гимнастик, стакло кригла, Shot стакло, Бар меша шишиња, шолји за кафе, мали шишиња, чаши со сламки, чаши пиво, Патување чаши, стакло колекции, Новина Drinkware, Pint очила, очила Виски во собата и др

 • Стакло Храна и пијалаци шишиња

  Стакло Храна и пијалаци шишиња

  Лом обезбеди разновидност на храна и пијалаци шише, како мед тегли, Мејсон тегли, мариноване тегли, зачувување тегли, зачини тегли, Желе тегли, Двојна тегли, француски квадратни тегли, алкохол шишиња, Пиење шишиња, шишиња со вино, Wozzy шишиња, оцет шишиња, шишиња вратот прстен, пивски шишиња, Carboy шишиња со вода, Dorica шишиња, нажлебени сос шишиња и др

 • Капаци, капи и Затворачи

  Капаци, капи и Затворачи

  Лом исто така, снабдување затворачи стаклено шише и стаклени тегли, како пресврт надвор капи, Бар Блузи, Пиво Круни, вода капи, безбедност Затворачи, Флип и предвремени врвот Затворачи, издавање Затворачи, пумпа дизни, спреј дизни, Кап домување, Фенолни капа, Бамбус Кап , дифузер Капаци, Ribbled Капаци, парична казна магла Распрснувачи, Козметички капи, лосион пумпи и спрејови, Dropper, Sifters, Активирањето Распрснувачи и др

Производите што ги направи ЗА БИЗНИС

ГИ шишиња, затоа што знаеме шишиња

Лом од стакло се во производство / извоз и снабдување на храна преработки од стаклени тегли, шишиња парфем, медицина шишиња, алкохол шишиња, козметички шишиња, хемиски шишиња, капи, Спреј пумпи и други затворачи стакло во различни дизајн и квалитет.

WhatsApp Онлајн Chat!