50ml Тркалезна Diffuser Ароматерапијата стаклено шише / испарливи сапун пена.

Краток опис:

50ml Тркалезна Diffuser Ароматерапијата стаклено шише / испарливи сапун пена. Стискаш Diffuser Шише со ратан Stick шарени стакло Рид дифузер мирис на нафта стаклено шише за пакување пагода облик на шишето на големо, дома декорација Шише снабдувач, супер јасен Флинт стакло парфем шишиња, Трговија на големо пакување, прилагодено Diffuser стаклени шишиња, Лом мириси пакување, се развие вашите специфични Арома Diffuser шише. Главни карактеристики: 1.CE обичај Стаклено шише 2.Free примерок за тестирање добар квалитет 3.Customi ...


 • Delivey пристаниште: Шангај
 • Време на испорака: 30-35days
 • Мин. Количина за нарачка: Преговори
 • Начин на плаќање: T / T, L / C, Western Union, PayPal
 • детали за производот

  Тагови производ

  50ml Тркалезна Diffuser Ароматерапијата стаклено шише / испарливи сапун пена.
  Стискаш Diffuser Шише со ратан Stick
  шарени стакло Рид дифузер мирис на нафта стаклено шише за пакување
  пагода облик на шишето на големо, дома декорација Шише снабдувач, супер јасен Флинт стакло парфем шишиња, Трговија на големо пакување, прилагодено Diffuser стаклени шишиња, Лом мириси пакување, се развие вашите специфични Арома Diffuser шише.
  Главни карактеристики:
  1.CE обичај Стаклено шише
  2.Free примерок за тестирање добар квалитет
  3.Customized логото со Decal / печатење, како барање на
  обемот 4.Different и боја стакло со Ратан рачки.

  OEM / ODM

  прифатени

  боја

  Флинт, Златна, Сребрена, црна

  површинска Постапување

  Свила, Decal, топла поштански марки, обложување, галванизација и др

  капацитет за производство на

  100.000 ден

  пакет:

  картонски кутии или палети извоз

  Сертификат

  SGS, ФДУ

  Волумен

  50 мл, 100ml, 150ml

  големина

  постоело

  Број на модел

  Лом-DG0231

  DG0231-деталите-1

  Квалитетот на нашите производи е она што го носи на клиентите преку нашата врата.
  Нашата посветеност на најдобрите услуги е она што ги држи враќа.
  Очекуваме да работиме со вас!
  Е-пошта: devinlau@lomglassworks.com
  WhatsApp: +8617696565588

  DG0231-детали


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!