• Glass Bottle and Glass Jar Manufacturer Since 2006
 • Received these beauties from here
 • bottle & jar Manufacture

Lom uzinë xhami

Ne jemi këtu me ju në çdo hap të rrugës. Vetëm na tregoni idenë tuaj të madhe dhe ne do të punojmë shumë për të siguruar se të bëhet një realitet.

 • Shishe kozmetike Glass

  Shishe kozmetike Glass

  Furnizimi Lom shumëllojshmëri lloj shishe kozmetike qelqi dhe kavanoz qelqi, të tilla si kavanoz krem ​​qelqi, Boston qelqi rrumbullakët, shishe qelqi parfum, shishe aromë, shishe qelqi aroma, roll në shishe qelqi, manikyrin e thonjve qelqi, shishe farmaceutike, shishe thelbësore qelqi të naftës, shishe kallam diffuser dhe diffusers qiri etj

 • Drinkware dhe Barware

  Drinkware dhe Barware

  Lom Oferta drinkware dhe barware përfshirë qelqi gotë, qelqi turi, Shot qelqi, Bar përzierje shishe, kafe kriklla, flasks, gota me straws, birrë kriklla, Travel kriklla, qelqi vë, risi Drinkware, pintë gota, uiski gota Set dhe etj

 • Ushqim qelqi dhe Pije shishe

  Ushqim qelqi dhe Pije shishe

  Lom ofrojnë shumëllojshmëri të ushqimit dhe pije shishe, si kavanoza mjaltë, kavanoza murator, kavanoza pickling, ruajtjen kavanoza, erëza kavanoza, kavanoza pelte, kavanoza magji, kavanoza katrore franceze, shishe të alkoolit, shishe të pijshëm, shishe vere, shishe Wozzy, shishe uthull, shishe qafë Ring, shishe birrë, shishe uji, shishe damixhanë Dorica, shishe Sauce melodik dhe etj

 • Kapak, Caps dhe mbylljet

  Kapak, Caps dhe mbylljet

  Lom gjithashtu furnizimin me shishe qelqi dhe qelqi kavanoza mbylljet, si Twist off kapele, Bar mirë, Birra kurora, Caps ujit, siguria mbylljet, Flip & Snap Top mbylljet, dispenzim mbylljet, Pump grykë, hundë llak, kapak strehim, fenolike Cap, Bamboo Cap , Diffuser kapak, kapak Ribbled, Fine mjegull Spërkatësit, Caps Kozmetike, Pompa Locion & sprays, pikatore, sifters, Trigger Spërkatësit dhe etj

Produkte ne të bëjë për biznesin

WE MAKE shishe sepse ne e dimë shishe

Lom uzinë xhami janë në prodhim / eksport dhe furnizimin e ushqimeve të përpunuara kavanoza qelqi, shishe parfum, shishe mjekësi, shishe pijeve, shishe kozmetike, shishe kimike, Caps, Spray pompa e mbylles të tjerë qelqi në dizajn të ndryshme dhe cilësinë.

WhatsApp Online Chat!