50ml Round Diffuser Aromatherapy shishe qelqi / paqëndrueshme sapun Foam.

Përshkrim i shkurtër:

50ml Round Diffuser Aromatherapy shishe qelqi / paqëndrueshme sapun Foam. Shtrydh Diffuser shishe me Rattan Stick Colorful Glass Reed Diffuser aromë Oil Shishe qelqi për Paketimi Pagoda formë shishe me shumicë, Home Dekor shishe furnizuesi, Super Clear Flint Glass Parfum Shishe, paketimin shumicë, shishe Custom Diffuser qelqi, lom aromë Packaging, Zhvillimi specifike juaj Aroma Diffuser shishe. Key Features: 1.CE custom shishe qelqi 2.Free mostra për testimin e cilësisë të mirë 3.Customi ...


 • Delivey Port: Shanghai
 • Kohë për dorëzim: 30-35days
 • Min. Rendit Sasia: Negocimi
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Western Union, PayPal
 • Detail Product

  Product Tags

  50ml Round Diffuser Aromatherapy shishe qelqi / paqëndrueshme sapun Foam.
  Shtrydh Diffuser shishe me Rattan Stick
  Colorful Glass Reed Diffuser aromë Oil Shishe qelqi për Paketimi
  Pagoda formë shishe me shumicë, Home Dekor shishe furnizuesi, Super Clear Flint Glass Parfum Shishe, paketimin shumicë, shishe Custom Diffuser qelqi, lom aromë Packaging, Zhvillimi specifike juaj Aroma Diffuser shishe.
  Key Features:
  1.CE custom Glass shishe
  2.Free mostër për testim me cilësi të mirë
  3.Customized logo me Decal / Printo si kërkesë
  vëllim 4.Different dhe qelqi ngjyra me shkopinj bastun prej palme kacavjerrëse.

  OEM / ODM

  i pranuar

  Ngjyrë

  Flint, Golden, Silver, Black

  Trajtimi Sipërfaqja

  Silk, Decal, Hot Vula, Veshje, Electroplating dhe etj

  Kapaciteti i prodhimit

  100.000 në ditë

  paketë:

  kuti kartoni ose eksportimin paletë

  certifikatë

  SGS, FDA

  vëllim

  50ml, 100ml, 150ml

  madhësi

  ekzistuar

  Model Number

  Lom-DG0231

  DG0231-detaje-1

  Cilësinë e produkteve tona është ajo që sjell konsumatori përmes derës sonë.
  Përkushtimi ynë për shërbimin më të mirë është ajo që i mban ata të vijnë.
  Looking forward për të punuar me ju!
  Dërgojani: devinlau@lomglassworks.com
  WhatsApp: +8617696565588

  DG0231-detajet


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!