Scent Oil Diffuser shkopinj 50ml Silver Color Diffuser Glass

Përshkrim i shkurtër:

Scent Oil Diffuser shkopinj 50ml Silver Color Diffuser Glass Room aromë Diffuser Premium Quality 150ml 5oz Reed Diffuser shishe qelqi me Cork Pagoda Shape shishe shumicë, Car Diffuser shishe Furnizuesi, Super Clear Flint Glass Parfum shishe, Me shumicë Packaging, Custom Parfum shishe, Lom aromë Packaging, zhvilluar tuaja specifike shishe Aroma Diffuser. Key Features: 1.CE custom shishe qelqi 2.Free mostër për testim me cilësi të mirë 3.Customized logo me Decal / Printo si kërkesë 4 ....


 • Delivey Port: Shanghai
 • Kohë për dorëzim: 30-35days
 • Min. Rendit Sasia: Negocimi
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Western Union, PayPal
 • Detail Product

  Product Tags

  Scent Oil Diffuser shkopinj 50ml Silver Color Diffuser Glass
  Room aromë Diffuser
  Premium Quality 150ml 5oz Reed Diffuser shishe qelqi me Cork
  Pagoda Shape shishe shumicë, Car Diffuser shishe Furnizuesi, Super Clear Flint Glass Parfum shishe, Me shumicë Packaging, Custom Parfum shishe, Lom aromë Packaging, zhvilluar tuaja specifike shishe Aroma Diffuser.
  Key Features:
  1.CE custom Glass shishe
  2.Free mostër për testim me cilësi të mirë
  3.Customized logo me Decal / Printo si kërkesë
  vëllim 4.Different dhe qelqi ngjyra me shkopinj bastun prej palme kacavjerrëse.

  OEM / ODM

  i pranuar

  Ngjyrë

  Flint, Golden, Silver, Black

  Trajtimi Sipërfaqja

  Silk, Decal, Hot Vula, Veshje, Electroplating dhe etj

  Kapaciteti i prodhimit

  100.000 në ditë

  paketë

  kuti kartoni ose eksportimin paletë

  certifikatë

  SGS, FDA

  vëllim

  50ml, 100ml, 150ml

  madhësi

  ekzistuar

  Model Number

  Lom-DG0226

  Detajet-01

  Cilësinë e produkteve tona është ajo që sjell konsumatori përmes derës sonë.
  Përkushtimi ynë për shërbimin më të mirë është ajo që i mban ata të vijnë.
  Looking forward për të punuar me ju!

  Dërgojani: devinlau@lomglassworks.com
  WhatsApp: +8617696565588

  DG0226-detajet


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!